Pokrzywna - Łowisko na Wyspie

Łowisko na wyspie - znajduje się u podnóża Kopy Biskupiej, w Pokrzywnej koło Jarnołtówka. Położone jest  z daleka od zgiełku miasta, otoczone malowniczymi polami i łąkami. Na jego terenie znajduje się zarybione łowisko pstrąga, w którym można samodzielnie złowić rybę i zabrać ją do domu. Tuż obok znajduje się restauracja, w której serwowane są zawsze świeże ryby pochodzące z łowiska – pstrągi, karpie, jesiotry i inne.

Ryby pływają w wodzie przepływowej i są odpowiednio karmione, dzięki temu, trafiając na talerze gości, są zawsze świeże, soczyste i nie mają spotykanego często „mulastego” posmaku. Do dyspozycji jest również miejsce na molo, tarasie i pod parasolami tuż przy łowisku.

Latem można napawać się urokami kolorowych kwiatów i zapachem soczystej zieleni. Dla najmłodszych przygotowany jest bezpieczny plac zabaw z urządzeniami wspinaczkowymi i piaskownicą, a także dające wiele radości mini zoo. To idealne miejsce na rodzinny obiad połączony z wypoczynkiem na łonie natury. W pobliżu znajduje się Interaktywny Park Rozrywki i Edukacji „Rosenau – Zaginione miasto” z bogatą ofertą rozrywkową i edukacyjną, ukierunkowaną na osoby w każdym wieku.
 

Galeria


Lokalizacja

NotatkiNotatki Prywatne


Szlakiem Wodnym

Miejsca, które musisz odwiedzić!